Kullanım Koşulları

sosyalnet.com’a hoş geldiniz. Bu sayfa, ziyaret ve kullanım şartlarını içermektedir.
sosyalnet.com’un her hangi bir sayfasının ziyaret edilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır.
Bu şartların kabul edilmemesi durumunda sosyalnet.com ziyaret edilmemelidir. sosyalnet.com kullanım şartlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Kullanım Koşulları yayınlandığı andan itibaren geçerlidir.

Kullanım koşulları;
1- sosyalnet.com yer alan bilgi, makale, yazı, grafik, tablo ve benzeri her türlü elektronik doküman ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
2- sosyalnet.com sitesinde yer alan tüm eserler izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz.
3- sosyalnet.com Sitesinde yer alan eserlerin bir kısmı adres belirtilerek ( sosyalnet.com ) başka internet sitesinde yayınlanabilir.
4- Kullanılacak bilgiye ilişkin izinler, yazılı veya mail yoluyla talep edilmelidir.
5- sosyalnet.com’a erişim, her hangi bir duyuru yapılmaksızın geçici veya sürekli olarak durdurulabilir.
6- sosyalnet.com’da yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Sorumluluk Reddi;
1- sosyalnet.com’da yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir.
2- Yazım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemektedir.
3- Bu nedenle sosyalnet.com’da yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan sosyalnet.com sorumlu tutulamaz.
4- sosyalnet.com virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Her hangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.
5- sosyalnet.com kullanıcılarına sunulan bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, yanlış veya eksik bilgiden sorumlu tutulamaz.
6- sosyalnet.com’da yer alan linklerle ulaşılacak dış kaynaklı sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiç bir sorumluluk kabul edilmez.
7- sosyalnet.com, yorum bölümlerindeki yazılardan sorumlu tutulamaz. Yorumlardan yorum yazarları sorumludur.
8- sosyalnet.com’da yer alan görsel, yazı, makale, doküman vs ile ilgili telif ihlali şikayetleri iletişim bölümünden yapılmalıdır. Şikayete söz konusu içerik üç iş günü içerisinde sosyalnet.com’da kaldırılacaktır.

İletişim
sosyalnet.com sitesinde uygulanan kullanım koşulları ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim sayfasından

iletebilirsiniz.